Interface relays PI84-024DC-M41G-MS-2012, 2 CO. Contact material: AgNi. Voltage coil 24 V DC. Rated load AC1 8 A / 250 V AC. Mounting: mounting on 35 mm rail. Cover protection category IP 20.